Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking
Szanowni Klubowicze!️
W związku powagą sytuacji klub będzie nieczynny
do odwołania.
O dalszych ustaleniach, co do funkcjonowania
klubu, będziemy Państwa informować.
Zalecamy pozostanie w domach i stosowanie się do zaleceń
specjalistów.

Turniej Juniorski Kat. B+ Intersport Zone- 27.04.2013r.
2013-04-22
Zapraszamy młodych graczy na Turniej Juniorski kat. B+ Intersport Zone.

Szczegóły dotyczące turnieju:

Kategoria: Turniej Juniorski Kat. B+.
Data: 27.04.2013r.
Start: godz.16:00.
Zgłoszenia: do 26.04.2013r. (piątek) do godz. 20:00 w recepcji klubu, mailowo: recepcja@squashzoneclub.pl lub telefonicznie: 91 434 77 23, 600 958 622.
Losowanie: 27.04.2013r. godz. 15:30.
Koszt: wpisowe 30 zł (Posiadacze karty MultiSport/ FitProfit/ Fitflex/ Ok system mają 15 zł zniżki).
Dyrektor turnieju: Marcin Szopa.
Partner: Firma Intersport
Inne: Organizator zapewnia słodki poczęstunek oraz nagrody niespodzianki dla uczestników.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w turnieju! To doskonała okazja na awans w rankingu PFS lub na zdobycie swoich pierwszych punktów na koncie.


Lista zgłoszonych :

Kategoria U11:
Imię i nazwisko
Ranking
Miejscowość

Rozstawienie
Marta Sikora
Julian Sokołowski
Jakub Dyczkowski
Sonia Rak
Dawid Klimowicz
Inga Lal
Szymon Wójtowicz
Tymon Wójtowicz

12
16
21
42
54
73
111
115      
Bytkowo
Przeźmierewo
Poznań
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin






Kategoria U13:
Imię i nazwisko       
Ranking

 Miejscowość

Rozstawienie
Mikołaj Korsak
Igor Śniady
Julia Pilarski

Zuzanna Karwacka
Wiktoria Fabiańczyk
Marta Sikora
Julian Sokołowski
Jakub Dyczkowski
Sonia Rak
Dawid Klimowicz
Inga Lal
2
8
22
49
51
(brak-U11-12)
(brak-U11-16)
(brak-U11-21)
(brak-U11-42)
(brak- U11-54)
(brak-U11-73)
       

Szczecin
Gorzów Wlkp.
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Bytkowo
Przeźmierowo
Poznań
Szczecin
Szczecin
Szczecin



Kategoria U15:
Imię i nazwisko       
RankingMiejscowość

Rozstawienie
Daniel Majkut
Mateusz Osojca
Szymon Fabiańczyk
Ewa Kupczyk
Marcin Szawerda
Jakub Adamiak
Nadia Płońska
Michał Telesiński
Weronika Kaszyk
Mikołaj Korsak
Igor Śniady
Julia Pilarski
Wiktoria Fabiańczyk

11
16
45
66
73
97
101
brak
(brak)
(brak-U13-2)
       
(brak-U13-8)
(brak-U13-22)
(brak-U13-51)

Szczecin
Szczecin
Przylep
Gorzów Wlkp.
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Szczecin
Szczecin





Kategoria U17:
Imię i nazwiskoRanking        
MiejscowośćRozstawienie
Jakub Adamczak
Maciek Matusik
Łukasz Sokołowski
Hanna Pilarski
Patrycja Myszel
Kacper Kochanowski
Igor Śniady
Daniel Majkut
Mateusz Osojca
Szymon Fabiańczyk
Marcin Szawerda
Jakub Adamiak
Ola Raczycka- Sieniawska
Magda Kubryń
7
9
14
27
29
39
(brak-U13-8)
(brak-U15-11)
(brak-U15-16)
(brak-U15-45)
(brak-U15-73)
(brak- U15-97)
(brak)
(brak)
Zielona Góra
Szczecin
Przeźmierowo
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Szczecin
Szczecin
Przylep
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.


rezygnacja







Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013