Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking



Turniej Eye Squash Tall Ships Junior kat. B+
2015-05-29
Szczegóły turnieju:

Kategoria:
B+
Data: 14.06.2015r. (niedziela).
Miejsce:
Squash Zone Club, Al. Bohaterów Warszawy 40, 70-342 Szczecin.
Zgłoszenia: do 12.06.2015 r. do godz. 12:00 w recepcji klubu Squash Zone Club, mailowo: recepcja@squashzoneclub.pl lub telefonicznie: (91) 434 77 23, 600 958 622.
Losowanie: 12.06.2015r. o godz. 20:00 w siedzibie klubu Squash Zone Club.
Finały: Finały turnieju juniorskiego zostaną rozegrane na szklanym korcie, usytuowanym na szczecińskiej Łasztowni (przy moście łączącym Wały Chrobrego z wyspą Grodzką), odbędą się one najwcześniej od godz. 17:00/18:00. Dokładna godzina startu meczów finałowych będzie podana w trakcie rozgrywania turnieju w Squash Zone Club. Mecze finałowe poszczególnych kategorii odbędą się na szklanym korcie wyłącznie po obopólnej akceptacji przez finalistów warunków, w jakich przyjdzie im grać (głośna muzyka nadchodząca ze sceny festiwalowej oraz ograniczona widoczność w związku ze słoneczną pogodą).
Tryb gry: Przy zgłoszeniu 8 i większej ilości zawodników mecze zostaną rozegrane według drabinki turniejowej.
W przypadku mniejszej ilości zgłoszeń obowiązuje system każdy z każdym.
Uczestnicy: Zgłoszeni zawodnicy będą rozgrywali mecze w kategoriach wiekowych: U11, U13, U17, U15, U19.
Koszt: wpisowe 35 zł Juniorzy Squash Zone Academy. Pozostali uczestnicy 40 zł.
Prowadzący turniej: Marcin Szopa.

Start poszczególnych kategorii:
Kategoria U11 rozpoczyna swój turniej o godz. 10:00.
Kategoria U13 i U15 rozpoczyna swój turniej o godz. 11:30.
Kategoria U17 i U19 rozpoczyna swój turniej o godz. 14:00.

Powyższe godziny stanowią godziny startów pierwszych meczów, prosimy zatem by zawodnicy przybyli wcześniej niż start danej kategorii.

WYNIKI LOSOWANIA POSZCZEGÓLNYCH KATEGORII:
(KLIKNIJ W KATEGORIĘ ABY ZOBACZYĆ OBRAZ)

OU11

OU13

OU15

OU17

OU19

Wyniki Turnieju:

OU11:
  1.   Jan Samborski       
  2.   Oliver Jakuć
  3.   Franciszek Michniewicz 
  4.   Tymon Wójtowicz           
  5.   Szymon Wójtowicz         
  6.   Jakub Szopiak       
  7.  Maciej Tomiak      
  8.  Maciej Dębicki      

 OU13:

  1.    Wojciech Dobrzyński      
  2.    Dawid Klimowicz  
  3.   Jakub Dyczkowski
  4.   Jan Samborski       
  5.   Mateusz Górecki  
  6.   Mateusz Grzegorczyk     
  7.  Szymon Czuwał    
  8.  Franciszek Michniewicz 
  9.  Szymon Zatylny    
  10.  Miłosz Rząd
  11.  Natalia Suchowolak        
  12. Oliver Jakuć           
  13. Mateusz Tomiak   
  14. Bartosz Sienkiewicz         

  OU15:

  1.  Wojciech Kuliński 
  2.  Dawid Klimowicz  
  3.  Leon Dybioch        
  4.  Jakub Dyczkowski

 OU17:

  1.   Damian Kraczkowski      
  2.  Wojciech Kuliński 
  3.  Leon Dybioch        
  4.  Marcin Szawerda 
  5.  Jakub Adamiak     

 OU19:

  1. Mateusz Osojca    
  2.  Mikołaj Korsak      
  3.  Filip Jarota  
  4.  Damian Kraczkowski      
  5.  Daniel Majkut   

   


Sponsorem turnieju jest firma Eye:





Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013