Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking



Turniej Juniorski PFS B+ Szczecin - Poznań Junior Cup
2015-10-12
 



Szczegóły turnieju:
Kategoria:
 B+
Data: 25.10.2015r. (niedziela).
Miejsce:
 Squash Zone Club- Centrum, Al. Bohaterów Warszawy 40, 70-342 Szczecin.
Start: 
turniej startuje o godz. 11:30
Godziny startu poszczególnych kategorii zostaną podane w piątek 23.10.2015 r. w godzinach popołudniowych.
Zgłoszenia: do 23.10.2015 r. do godz. 12:00 w recepcji klubu Squash Zone Club- Centrum, mailowo: recepcja@squashzoneclub.pl lub telefonicznie: (91) 434 77 23, 600 958 622.
Losowanie: 24.10.2015r. o godz. 14:00 w siedzibie klubu Squash Zone Club- Centrum. 
Tryb gry: Przy zgłoszeniu 8 i większej ilości zawodników mecze zostaną rozegrane według drabinki turniejowej.
W przypadku mniejszej ilości zgłoszeń obowiązuje system każdy z każdym.
Uczestnicy: Zgłoszeni zawodnicy będą rozgrywali mecze w kategoriach wiekowych: U11, U13, U17, U15, U19.
Koszt: wpisowe 35 zł Juniorzy Squash Zone Academy. Pozostali uczestnicy 40 zł.
Prowadzący turniej: Marcin Szopa.

Relacja z turnieju:

To był wspaniały, niedzielny turniej młodych adeptów squasha.
Gościliśmy graczy z Poznania wraz z trenerem Tomaszem Abramowskim i zawodnika z Gorzowa.

To był pierwszy z cyku turniejów Juniorskich PFS B+ Szczecin - Poznań Junior Cup!
Kolejny turniej odbędzie się w Poznaniu. Na który już teraz serdecznie zapraszamy :)

Zapraszamy do galerii zdjęć-pełnej i skróconej.
Wyniki poszczególnych kategorii wiekowych poniżej.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników! :)

GU11:
I. Kaja Jankowiak
II. Tola Otrząsek
III. Oliwia Duszyńska
IV. Maja Chełstowska

OU11:
I. Jan Samborski
II. Bartosz Birecki
III. Szymon Wójtowicz
IV. Tymon Wójtowicz
V. Kuba Szopiak
VI. Maciej Dębicki
VII. Piotrek Prajs
VIII. Marcel Ławik
IX. Franciszek Michniewicz

OU13:
I. Mateusz Górecki
II. Olek Masojć
III. Szymon Czuwał
IV. Miłosz Rząd
V. Adrian Smyczak
VI. Franciszek Michniewicz

OU15:
I. Leon Dybioch
II. Jakub Dyczkowski
III. Dawid Klimowicz
IV. Mateusz Grzegorczyk
V. Szymon Czuwał
VI. Miłosz Rząd
VII. Bartek Sienkiewicz

GU17:
I. Sonia Rak
II. Karolina Marchelewska
III. Kaja Jankowiak
IV. Aleksandra Górecka
V. Oliwia Duszyńska
VI. Tola Otrząsek
VII. Natalia Suchowolak
VIII. Maja Chełstowska

OU17:
I. Mateusz Osojca
II. Filip Jarota
III. Damian Kraczkowski
IV. Wojtek Kuliński
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013