Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking

NOWE CENY !!! 

         Godziny
poniedziałek piątek

Cena za 1 h gry,
w karnecie 10h

8:00 - 16:00
22:00 - 23:00

49,5 zł NOWA CENA 47,90 zł

16:00 - 22:00

63 zł    NOWA CENA 59,90 zł

weekend + święta


09:00 - 20:00

54 zł   NOWA CENA  49,90 zł
                        
                                   


    
Podsumowanie sezonu Squash Zone Academy i Squashowego Przedszkola
2014-06-23

22 czerwca 2014r. w Squash Zone Club odbyło się oficjalne zakończenie sezonu 2013/2014 treningów Squash Zone Academy i Squashowego Przedszkola. W wydarzeniu brali udział zarówno rodzice jak
i dzieci. Zakończenie sezonu rozpoczęło się od turnieju rodzinnego Juniorów z Akademii oraz ich rodziców.  Rodzinne i mniej rodzinne pary walczyły między sobą bardzo zacięcie, świetnie się przy tym bawiąc. Tego dnia nie było lepszych i gorszych zawodników, ponieważ siła bardziej zaawansowanych graczy była ograniczona do grania „słabszą ręką” ;p Zwycięską drużyną tego dnia okazała się rodzina Wójtowicz. Po rodzinnym turnieju nastąpiło krótkie podsumowanie działań i sukcesów Akademii,  wręczenie dyplomów obecnym Juniorom oraz pucharów dla zawodników, którzy wykazali się największym postępem, zaangażowaniem oraz sukcesami. Te kilka godzin pozwoliło zrelaksować się całym rodzinom, a rodziców dodatkowo napawać dumą z osiągnięć dzieci.

Po tym emocjonującym spotkaniu nastąpiło zakończenie sezonu dla dzieci ze Squashowego Przedszkola. Cała grupka uczestniczyła w zajęciach zadaniowych na mini squash 1. Dumni rodzice przez około 1,5h obserwowali poczynania swoich pociech. Wszystkie dzieci w podejmowanych zadaniach spisały się rewelacyjnie. Wyróżnienie uzyskały Maja Chełstowska i Paulina Fabiańczyk. Wszystkie „Maluszki” na zakończenie obejrzały filmik z miłymi słowami podsumowania od ich trenerki  oraz dostały dyplomy i paczuszki z prezentami. Dodatkowo każda mama otrzymała w prezencie kartę zniżkową do Starbucks. Wszystkie rodziny tego dnia wychodziły z klubu z ogromnym uśmiechem, niecierpliwie czekając na informacje odnośnie przyszłego sezonu. Drodzy rodzice nie martwcie się! Zdzwonimy się w sierpniu co do zajęć w sezonie 2014/2015. Spotkamy się szybciej niż myślicie! ;)

Dziękujemy wszystkim Juniorom i rodzicom za obecność i czynny udział w spotkaniu! A teraz zapraszamy do oglądania obszernej fotorelacji.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013