Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking

NOWE CENY !!! 

         Godziny
poniedziałek piątek

Cena za 1 h gry,
w karnecie 10h

8:00 - 16:00
22:00 - 23:00

49,5 zł NOWA CENA 47,90 zł

16:00 - 22:00

63 zł    NOWA CENA 59,90 zł

weekend + święta


09:00 - 20:00

54 zł   NOWA CENA  49,90 zł
                        
                                   


    
Sukcesy SZA po turnieju juniorskim kat. A w Squash Parku!
2015-04-23
W miniony weekend (18-19.04.2015) szóstka Juniorów Squash Zone Academy, tj. Hania, Mateusz, Dawid, Leon, Filip, Damian, wzięli udział w turnieju juniorskim kat. A, w poznańskim Squash Parku. Z całego serca gratulujemy wszystkim Juniorom, którzy z wielką odwagą i zawziętością walczyli o najlepsze miejsca w turnieju. Ponadto chcielibyśmy szczególnie uwypuklić sukces jednego z zawodników.

Dzisiaj jest to szczególna chwila zarówno dla Filipa jak i dla nas wszystkich. 3 lata temu Filip pojawił się w naszym klubie i od pierwszego momentu swoja osobowością zrobił duże wrażenie. Miły, grzeczny, poukładany 12 latek, który na korcie radził sobie bardzo przeciętnie. Trochę nieskoordynowane ruchy jak na ten wiek, słabe poruszanie się, czucie rakiety i piłki również pozostawiało wiele do życzenia. Ogólnie ocena Filipa pod względem sportowym nie pozwalała myśleć optymistycznie o przyszłości. Gdy pierwszy raz zobaczył grających na korcie Mikołaja Korsaka i Mateusza Osojcę klamka zapadła. Wyznaczył sobie cel: dorównać poziomem gry! Dla większości obserwatorów, lokalnych graczy, ludzi związanych ze squashem i przyznaje dla mnie również cel bardzo trudny do osiągnięcia. Zrobię wszystko, żeby mu w tym pomóc. Determinacja Filipa nie ma granic. Często zawodnicy przychodzą do mnie na trening i słyszą ode mnie słowa ,, gotowy, gotowy do treningu?", gdy Filip przychodzi na trening to pytanie zadaje sam sobie! Zaangażowanie w treningi, ciężka praca, godziny spędzone na korcie, setki rozegranych meczy, godziny rozmów spowodowały, że dzisiaj cieszymy się z pierwszego zwycięstwa na turnieju kat. A juniorów. Niemożliwe stało się faktem. Stanął na najwyższym stopniu podium, na które jeszcze półtora roku temu patrzył z oddali.W tej całej historii, która opisuje w bardzo dużym skrócie, najgorsze jest to, że nie było mnie w sobotę na turnieju i tego nie widziałem:) Wielkie gratulacje Filip i proszę cię o jedno: nie zwalniaj tempa!- sukces Filipa opisany trenerskim okiem.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników, którzy wykazali ogromne zaangażowanie oraz dla dumnego trenera- Marcina Szopy.

Poniżej szczegółowe wyniki całej szóstki:


Gratulujemy! :)
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013