Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking

NOWE CENY !!! 

         Godziny
poniedziałek piątek

Cena za 1 h gry,
w karnecie 10h

8:00 - 16:00
22:00 - 23:00

49,5 zł NOWA CENA 47,90 zł

16:00 - 22:00

63 zł    NOWA CENA 59,90 zł

weekend + święta


09:00 - 20:00

54 zł   NOWA CENA  49,90 zł
                        
                                   


    
Sportowa świetlica dla szkół w Squash Zone Club
2013-09-30
Wszystkie szczecińskie Szkoły Podstawowe zapraszamy do uczestnictwa w Lekcji Pokazowej, która z pewnością będzie stanowiła urozmaicenie lekcji wf-'u lub lekcji wychowawczej. Na czym to polega?

W wybranym przez szkołę terminie zostanie przeprowadzona dla grupy uczniów lekcja pokazowa, z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu i pod okiem wykwalifikowanego Instruktora.  Po wykazaniu zainteresowania, treningi dla uczniów szkół będą kontynuowane. Lekcja pokazowa jest bezpłatna i umożliwia grupie uczniów skorzystać z kortów Squash Zone Club Centrum i Prawobrzeże jako świetlicy sportowej.

W przypadku decyzji szkoły o uczestnictwie w zorganizowanych zajęciach squash- owych, Squash Zone Club Centrum, zgodnie z myślą wspierania rozwoju sportowego dzieci udostępnia klubowe korty w trzy, następujące po lekcji pokazowej piątki, w godzinach 14:00-16:00 na sportową świetlicę dla dzieci. Każde chętne dziecko ma możliwość nauki i doskonalenia gry w squasha, zaprezentowanej wcześniej na zajęciach z Instruktorem. Spędzanie czasu w klubie squash- owym jako świetlicy przyczyni się do urozmaicenia spędzania czasu wolnego przez dzieci, uczniów oraz do wzrostu popularyzacji squasha.


Serdecznie zapraszamy do organizowania swoim wychowankom czasu w Squash Zone Club Centrum i Prawobrzeże ,dzięki czemu zyskacie dla swoich uczniów wiele atrakcji!

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013