Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parkingObóz letni- Squash Przygoda- Kołobrzeg 2014- zakończone!
2014-03-26


Obóz letni rozpoczął się 21 lipca 2014 r. "Squash Przygoda"
- obóz zakończonySerdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na squashowy obóz letni! Czeka Was dużo gry w squasha, jeszcze więcej zabawy i aktywnego odpoczynku w nadmorskiej miejscowości :) Szczegółowe informacje poniżej.

Termin: 21.07.2013- 31.07.2014r. 
Cena: 1670 zł- w przypadku rodzeństwa- opłata niższa o 5%.
Wiek uczestników: 7-18 lat  bez względu na poziom zaawansowania!
Lokalizacja imprezy: Ośrodek WEGA w Kołobrzegu

Kołobrzeg to nadmorski kurort wypoczynkowo- uzdrowiskowy, leżący w północno- zachodniej Polsce w województwie zachodniopomorskim. Dla kuracjuszy i turystów największą atrakcją Kołobrzegu jest jego nadbałtyckie położenie, które charakteryzuje się mikroklimatem o właściwościach leczniczych oraz piękną, sześciokilometrową piaszczystą plażą wraz z morskim kąpieliskiem.
 
Ośrodek WEGA znajduje się we wschodniej, czyli nadmorskiej części miasta Kołobrzegu. W trosce o komfort oraz bezpieczeństwo wybraliśmy ośrodek położony na zielonym, ogrodzonym i pięknie zagospodarowanym terenie w bezpośrednim sąsiedztwie parku, zaledwie 250 m od plaży. Ośrodek jest monitorowany 24 h/dobę.

Teren ośrodka oraz położony vis-a-vis Park Aleksandra Fredry to świetne miejsca do gier i zabaw ruchowych, zapoznawczych,  integracyjnych oraz terenowych jak np. podchody, itp.

     

Zakwaterowanie oraz wyżywienie:
Uczestnicy naszej kolonii zakwaterowani będą w domkach murowanych, w pokojach  2- 3 osobowych z łazienkami oraz w pokojach typu studio (2+ 4) z łazienkami. Wszystkie pokoje posiadają taras, wyposażone są w łóżka jednoosobowe lub piętrowe, szafę oraz TV. Wyżywienie składa się z trzech pełnych posiłków dziennie, serwowanych w stołówce.

Program obozu- squash dla początkujących i zaawansowanych:
Program szkoleniowy, oparty jest o najnowsze trendy szkoleniowe, stosowane w squash-u w całym kraju. Zespół trenerów, na początku obozu, skrupulatnie przeprowadzi test praktyczny, weryfikujący umiejętności wszystkich uczestników, dzięki któremu stworzy grupy squash-owe, adekwatne do poziomu zaawansowania oraz wieku osób grających.

Wszystkim uczestnikom  zapewniamy profesjonalny sprzęt do gry, dobrany do wieku oraz poziomu zaawansowania.

Zajęcia będą prowadzone przez starannie wyselekcjonowaną kadrę trenerską, posiadającą uprawnienia PFS (Polskiej Federacji Squash), oraz wiedzę praktyczną. Weryfikatorem kadry trenerskiej jest trener koordynator Marcin Szopa.

Squash dla początkujących:
To czas, w którym  nawet ten nieśmiało debiutujący na korcie, objęty będzie przyjazną  i  fachową  opieką trenerską. Stawiamy przede wszystkim na dobrą atmosferę panująca na korcie, dzięki której każdy początkujący squash-ysta  pokocha tę grę. Treningi prowadzone będą w starannie dobranych grupach, dostosowanych pod względem wieku oraz indywidualnego poziomu zaawansowania w grze. Młodzi adepci squash-a, nauczą się podstaw techniki uderzeń, sposobu poruszania się po korcie, jak również poznają najbardziej kluczowe elementy gry.

Squash dla zaawansowanych:
Zawodnicy, którzy o swoich pierwszych zmaganiach na korcie już dawno zapomnieli, poprzez profesjonalną realizację programu szkoleniowego, z pewnością nie tylko znacząco poprawią technikę uderzeń, ale również poczynią wyraźne postępy w grze.

Trenerzy, w oparciu o program szkoleniowy, szczególnie duży nacisk będą kłaść na prawidłową pracę nóg oraz taktykę meczową. Zajęcia prowadzone będą w sposób dynamiczny, a duża różnorodność ćwiczeń sprawi, iż squash-yści z utęsknieniem będą oczekiwać kolejnego treningu.

Miła, sportowa atmosfera podczas prowadzonych zajęć squash-a, a także wyrozumiali, otwarci i zawsze chętni do udzielania pomocy szkoleniowcy sprawią, iż każdy uczestnik obozów squash-owych, będzie czerpał z nich tylko to co najlepsze.

Gdzie odbywać się będą zajęcia squash?- Klub Squasowy Pajamad
Klub położony jest 2,7 km od naszego ośrodka. Wyposażony jest w 3 profesjonalne korty do gry w squash-a, siłownię, tenis stołowy oraz piłkarzyki.
Przewidziane są treningi squash-a od 2 do 4 godzin dziennie, w zależności od poziomu zaawansowania gry.

 

Dodatkowe atrakcje i wycieczki:
- Zajęcia na plaży oraz kąpiele w morzu pod opieką ratowników i instruktorów,
- Zajęcia na boiskach sportowych Orlik (boisko do siatkówki, piłki nożnej, piłki koszykowej),które są położone  ok. 2,5 km od naszego ośrodka i około 100 m od klubu squashowego,
- Wieczorne ogniska oraz biesiady grillowe,
oraz inne ciekawe formy aktywności, takie jak : Aquazorbing ,Skimboard ,Gibbon,Trickboardy,turniej strzelecki łucznictwo/ wiatrówka, biegi zadaniowe,
- Wycieczka na basen lub krytego Aquaparku,
- Rejs statkiem lub piracka przygoda,

Cena obozu obejmuje:
- zakwaterowanie w Ośrodku WEGA  (10 noclegów),
- dojazd autokarem ze Szczecina (w obie strony)- godziny wyjazdu oraz powrotu będą podane w późniejszym terminie.
- wyżywienie całodzienne (3 posiłki ),
- 2-4 h godziny dziennie szkolenia squashowego w grupach,
- sprzęt squashowy dobrany do wieku oraz poziomu zaawansowania uczestników,
- realizację bogatego programu sportowo- rekreacyjnego,
- korzystanie z wszelkich atrakcji ośrodka bez ograniczeń,
- opiekę wykwalifikowanej kadry,
- ubezpieczenie NNW,
- opiekę medyczną na terenie ośrodka,
- podatek VAT

Karta kwalifikacyjna do pobrania-> kliknij.
Umowa do pobrania-> kliknij.

Organizator wyjazdu:
Squash Zone Club & Happy Travel

Organizator:
Michał Żółtowski
Firma Happy Travel & Squash Zone Club 
71-478 Szczecin Rajska 13   
www.happy-travel.net.pl
NIP: 8512806093
Bank: CREDIT AGRICOLE
Nr konta: 67 1940 1076 3106 6460 0001 0000

Zapisy oraz więcej informacji można uzyskać :
U kierownika obozu- Marcin Szopa- tel. 507-074-938, w biurze Happy Travel- tel. 505-65-02-56 oraz poprzez recepcję klubu Squash Zone Club- tel.600 958 622, 91 434 77 23.
www.happy-travel.net.pl, www.squashzoneclub.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013