Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parkingPółkolonie Zimowe 2015- zakończone!
2014-12-04

PÓŁKOLONIE  Squashowe z Laser Tag’iem


Squash Zone Club oraz Dragon Laser Tag serdecznie zaprasza do wzięciu udziału w półkoloniach, w okresie ferii zimowych "Zima 2015".  Nauka i doskonalenie gry w squasha, aktywny program rekreacyjno– rozrywkowy w Dragon Laser Tag, turniej z nagrodami– to tylko niektóre z atrakcji. Doświadczona kadra pedagogiczno-trenerska zadba o dobrą zabawę oraz profesjonalizm prowadzonych zajęć.

Termin: 19.01-23.01.2015 oraz 26.01- 30.01.2015
Wiek uczestników: 7- 15 lat
Cena za turnus: 420 zł/os.- zniżka dla rodzeństwa i osób uczestniczących w obu turnusach- 5%.
Miejsce: Squash Zone Club, Al. Bohaterów Warszawy 40, 70-342 Szczecin.
Dragon Laser Tag, ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 3, w Szczecinie.
Wyżywienie: Uczestnicy podczas trwania półkolonii mają zapewnione 2 posiłki dziennie- śniadanie i dwudaniowy obiad.
Płatność: Płatności można dokonywać przelewem na konto:
Klub Sportowy Squash Zone,
ul. Bohaterów Warszawy 40, 70-342 Szczecin,
nr rachunku: 1212 4039 2711 1100 1059 5178 66
lub osobiście, gotówką, w recepcji klubu Squash Zone Club.
 

Squash
Wszystkim uczestnikom zapewniamy treningi w niewielkich grupach, dobranych do poziomu gry oraz wieku. Podczas zajęć trenerzy skoncentrują się na nauce i doskonaleniu techniki gry, jak również na podstawowych elementach taktycznych. Najmłodszym uczestnikom szkolenia zorganizujemy zajęcia w formie mini squasha. Odpowiedni sprzęt (rakiety juniorskie, miękkie piłki) oraz dostosowanie długości kortu do wieku sprawia, iż nasi podopieczni nabiorą prawidłowych nawyków w początkowej fazie nauki gry w squasha, co przekłada się na osiąganie znacznie szybszych postępów w grze.

Na zakończenie turnusu przeprowadzimy emocjonujący turniej squashowy ,,Squash Zone Club Open”–  wszyscy uczestnicy otrzymają od nas pamiątkowe dyplomy, natomiast zwycięzcy zostaną nagrodzeni medalami.

Zajęcia ze squasha poprowadzi doświadczona i certyfikowana kadra trenerska, w oparciu o program stworzony przez Koordynatora Regionalnego- Marcina Szopę oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Squasha.

Dragon Laser Tag
Uczestnicy półkolonii wezmą również udział w niezapomnianym programie rozrywkowym oraz edukacyjnym, przygotowanym przez Dragon Laser Tag. Podczas tych zajęć półkoloniści nauczą się udzielania pierwszej pomocy oraz przystosowania się do pracy w grupie, czyli tematach priorytetowych. Ponadto dzieci zapoznają się z nowoczesną formą rozrywki, łączącą sport z zabawą oraz nauczą się strategicznego myślenia dzięki urozmaiconym scenariuszom gry.

Zajęcia sportowo – rekreacyjne
Poza zajęciami squasha, półkoloniści wezmą udział w licznych zajęciach sportowo– rekreacyjnych. Wychowawcy zorganizują zajęcia m.in.: piłki nożnej, unihokeja, badmintona, tenisa stołowego.

Gość Specjalny Półkolonii: Marek Kolbowicz. Polski Olimpijczyk zaprezentuje wśród uczestników relację z drogi do swojej kariery oraz przeprowadzi spotkanie motywacyjne, zachęcające do aktywności fizycznej. 

KARTA KWALIFIKACYJNA do pobrania.
REGULAMIN do pobrania.

Zapisy:
Zapisów można dokonywać osobiście w klubie Squash Zone Club, telefonicznie 600 958 622, (91) 434 77 23 oraz mailowo na adres: recepcja@squashzoneclub.pl.

Dla zainteresowanych przesyłamy wstępny tygodniowy harmonogram.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerami telefonów: 600 958 622, (91) 434 77 23 oraz mailowo na adres: recepcja@squashzoneclub.pl.

Półkolonie Zimowe będą odbywały się również, od 19 do 23.01.2015 r., w zaprzyjaźnionym klubie Sportfit Ekko Squash & Fitness. Zapisy na Półkolonie w Klubie SportFit Ekko, płatności oraz uzupełnianie formalności i dokumentacji dziecka następuje tylko w klubie Squash Zone Club, przy ul. Bohaterów Warszawy 40 w Szczecinie.

Zapraszamy!


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013