Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parkingPółkolonie Letnie 2013, Turnus I (08-12.07.2013r.) - relacja
2013-07-14

W Squash Zone Club rozpoczął się sezon na półkolonie letnie 2013.
Zdążaliśmy pożegnać już jeden turnus i mamy nadzieję, że kolejne będą tak samo wspaniałe! :-)

Grupa dzieci uczestnicząca w pierwszym Turnusie Półkolonii Letnich 2013 (08-12.07.2013r.) spisała się na medal! Do głównych atrakcji należała gra w squasha, gra w tenisa ziemnego oraz tańce. To te aktywności doprowadzały dzieci do radości, śmiechu, szybszego bicia serca, a także i ogromnego zmęczenia, co przejawiało się w natychmiastowym zasypianiu po położeniu się do łóżka. Tak, tak…Rodzice zdążyli się pochwalić, jak to ich pociechy były pozytywnie wyczerpane :)  Dzieci oprócz sportowych zajęć, spędzały czas na wypadach w terenie, gdzie bawiły się w różne zabawy, a także uczestniczyły w warsztatach organizowanych przez Książnicę Pomorską oraz odpoczywały na seansie filmowym.

I Turnus Półkolonii można uznać za niesamowicie udany! Wspaniałe dzieci i wspaniałe atrakcje zrodziły wspólne wspomnienia! To jak dobrze bawiliśmy się podczas półkolonii odzwierciedlają zdjęcia w galerii.

Zapraszamy do zapisywania się kolejne Turnusy Półkolonii!

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013