Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking
                       
                      Od 18.05.zapraszamy do klubu!!!
    
                                     
    
Turniej kat. C 13.06.2012- relacja
2012-06-14
Podczas wczorajszego turnieju kat. C dla uczestników rozgrywek na MAXA zabawa była przednia. Tego wieczoru gromki śmiech, gorący doping, oraz uśmiech na twarzy nas nie opuszczały.
Tuż przed 18.00 do klubu zawitali pierwsi zawodnicy chcący zwiększyć swoją skuteczność podczas turnieju. 
Punkt 19.00 gotowi do startu, start! Pierwsze pary zawodników  wskoczyły na kort. Niektórym graczom nie poszczęściło losowanie tak jak Kubie W. który rozegrał swój pierwszy mecz ze swoim osobistym trenerem Czarkiem Jednak do odważnych świat należy i Kuba przyjął wyzwanie.

Przez I runde przebili się: 
 Jacek S. 
Marcin W.  
Mateusz D. 
Cezary K. 
Robert B. 
Darek P. 
oraz szczęśliwcy którzy otrzymali prezenty od słynnych braci bliźniaków Bay’ów :)  Łukasz M. i Remi M.  
Reszta zawodników spotkała się w meczach o zacne 9-16 miejsca.
W trakcie turnieju dla wszystkich Pasibrzuchów na tarasie został odpalony samoobsługowy grill z pysznymi kiełbachami. 
W meczu o 3 miejsce zagrali Łukasz M z Jackiem S. ach co to był za mecz! Zawodnicy szli łeb w łeb, zmęczenie dawało się we znaki. W rezultacie mecz z wynikiem 3:1  wygrał  Łukasz.
Podczas finałowego meczu Remi-Czarek piłka płonęła. Wszyscy zawodnicy oraz kibice zebrali się przed pierwszym kortem aby podziwiać emocjonującą grę. Pomimo zmęczenia zawodnicy dali popis. Pierwsze dwa sety należały do Remiego, w dwóch kolejnym rozjuszony Czarek pokazał swoja formę wygrywając je. 
Emocji nie było końca, gdy publiczność była u skraju wytrzymałości Remi rozegrał kilka doskonałych piłek i ostatecznie dumny jak paw opuścił kort ze zwycięstwem w kieszeni.  

Po części sportowej nadszedł czas na oficjalne uhonorowanie zawodników oraz chwilę dla fotografa. Tym razem każdy okazał się zwycięzcą otrzymując medal.
Wśród wytrwałych zostały rozlosowane 2 vouchery na darmowy wjazd na kort. Jakie było zdziwienie wszystkich gdy zwycięzcami okazali się Remi i Czarek. O takich mówi się, że urodzili się pod szczęśliwą gwiazdą. . . 

Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii.
Wyniki:


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013