Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking
                       
                      Od 18.05.zapraszamy do klubu!!!
    
                                     
    
Zakończenie Letniej Edycji Rozgrywek na Maxa- relacja
2012-09-07
05.09.2012r. odbyło się zakończenie letniej edycji „Środy na MAXA”. Panowie zgodnie z wcześniejszymi zapisami przybyli do klubu na czas, a nawet i wcześniej, bowiem już po 18.

Podczas tego wieczoru gościliśmy 21 zawodników którzy pragnęli zawalczyć o miano najlepszego podczas finału letnich rozgrywek.

Kilka chwil zamieszania i po 19 odbyło się losowanie „przy świadkach”. Niektórzy, najwyżej rozlosowani byli tego wieczoru szczęśliwcami, bowiem w nagrodę za największą liczbę punktów otrzymali prezenty w postaci bayów. Największym szczęśliwcem okazał się Jasek S. który automatycznie, bez wysiłku trafił do ćwierćfinału.

Zawodnicy zaprezentowali świetny poziom dając popis swoich doskonałych umiejętności. 
Większość meczy była rozgrywana niezmiernie zacięcie, gromkie okrzyki (nie zawsze ładne, towarzyszyły przez cały wieczór), hektolitry wylanego potu towarzyszyły przez cały wieczór.  Podczas meczu o 3 miejsce Jacek S. kontra Marcin S. zawodnicy szli łeb w łeb, jednakże to Marcin zdobył brąz.

Meczem na szczycie było starcie tytanów czyli Bartka S. oraz Mateusza D., w którym zawodnicy pokazali doskonałą formę. Walka była bardzo wyrównana jednakże to Mateusz opuścił mecz jako zwycięzca.
 
Podczas turnieju dla wszystkich głodomorów został przygotowany pyszny poczęstunek.

Po meczach finałowych nastąpiła ceremonia rozdania nagród, która odbyła się w klubowej, atmosferze oraz nieco okrojonym składzie. Prócz turniejowych medali, które otrzymał każdy uczestnik turnieju, zwycięzcy otrzymali nagrody  w formie voucherów.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z turnieju w naszej galerii.

Środa na MAXA przechodzi do historii!
Dziękujemy wszystkim Maxymalnym graczom za wspólnie spędzone chwile, było nam miło gościć Was w każdą środę (czasem w poniedziałki) :). Tym samym  pragniemy zaprosić wszystkich miłośników maxymalnej gry na nową formę rywalizacji tj. CHALLENGE!

Do zobaczenia na korcie!

Wyniki finałowego turnieju:

1. Mateusz Dudzic
2. Bartek Swół
3. Marcin Smuniewski
4. Jacek Suchowolak
5. Piotr Lewandowski
6. Adam Saganowski
7. Mateusz Ptak
8. Paweł Sawicki
9. Marek Olobry
10. Darek Przyłuski
11. Mariusz Caronia
12. Jakub Węgrzyn
13. Wojciech Mickiewicz
14. Paweł Szkudlarek
15. Kamil Sagalara
16. Tomek Matejski
17. Marcin Wójtowicz
18. Michał Niedziółka
19. Jacek Lewandowski
20. Darek Kopeć
21. Jacek Osojca


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013