Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking
                       
                      Od 18.05.zapraszamy do klubu!!!
    
                                     
    
Piątek na MAXA- wyniki
2013-03-18
Tabela ogólna:Spotkanie 10- 15.03.2013r.
Zapraszamy do oglądania zdjęć ze spotkania w naszej galerii.

Zapraszamy do oglądania zdjęć ze spotkania w naszej galerii.

Spotkanie 8- 22.02.2013r.
Standardowo na piątkowe rozgrywki przybyło wielu rządnych rywalizacji amatorów!  Do klubu zawitało aż 11 Panów, z których każdy musiał rozegrać 10 pełnych wysiłku pojedynków. Najlepszym zawodnikiem tego spotkania okazał się Tomasz Zieliński, który dał siebie ograć tylko w jednym meczu. Na kolejnej bardzo dobrej, II pozycji znalazł się Grześ Szubartowski, a miejsce III przypadło Pawłowi Gębskiemu. Życzymy wszystkim zawodnikom by osiągnęli wyniki wymienionych Panów! : )

Przypominamy o przyszłotygodniowym, zamkniętym turnieju kategorii C. Nie zwlekajcie ze zgłoszeniem uczestnictwa  :)

Zapraszamy do oglądania zdjęć ze spotkania w naszej galerii.

Zapraszamy do oglądania zdjęć ze spotkania w naszej galerii.

Kolejny Piątek i kolejne MAXymalne rozgrywki! Tym razem zjawiło się 6 zawodników. „Zabawa” toczyła się systemem każdy z każdym  i to do 3 wygranych setów, co stanowiło spory wysiłek dla naszych amatorów. Nie lada atrakcją okazała się końcowa gra, każdego z zawodników, z przybyłym Tomkiem Matejskim. Wszyscy uczestnicy byli zachwyceni grą naszego najmłodszego trenera :)
Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii.

Już przyzwyczailiśmy się, że na piątkową ligę przybywa dużo chętnych amatorów. Hmmm… a może nie amatorów? W końcu regularne przyjścia przynoszą efekty :) Tym razem zjawiło się aż 11 squashowych zapaleńców. Panowie standardowo oprócz rywalizacji, przekąsek i dobrej muzyki, mieli zapewnioną niespodziankę. Specjalnie dla ligowców w klubie pojawił się do spróbowania napój izotoniczny firmy MULTIPOWER. Każdy ze zmęczonych zawodników, dzięki tej degustacji mógł zadbać o odpowiednie nawodnienie i dostarczenie organizmowi odpowiedniej dawki magnezu.
Produkty firmy Multipower dostępne są już w klubie, więc zapraszamy do skorzystania z tego energetycznego szaleństwa!
Zajrzyjcie do naszej galerii i obejrzyjcie fotki z wczorajszych zmagań.

W tym tygodniu frekwencja dopisała :) Bardzo nas to cieszy, że jest coraz więcej chętnych do przyjaznej rywalizacji. Zdarzyło się tak, że było kilka takich samych wyników i zawodnicy zadecydowali o miejscach ex aequo.
Wyniki powyżej, a zdjęcia dostępne w naszej galerii.


Kolejna piątkowa liga i kolejne emocje. Jak zawsze frekwencja dopisała i zapowiada się na to, że będzie tak samo dobra w przyszłych tygodniach! Mimo zamieci śnieżnej, niesprzyjających warunków drogowych i innych przeszkód, do klubu udało się dostać, aż ośmiu uczestnikom. Jak widać pogoda nie ma szans ze squashem :) Intensywne 7 rozegranych meczy przez każdego z uczestników dało się we znaki po zakończeniu Ligii Amatorskiej. Mamy nadzieję, że wszyscy pozytywnie zmęczeni Panowie wrócili bezpiecznie do domu.
Zdjęcia ze spotkania są już dostępne w galerii.

Spotkanie 1- 04.01.2013r.

W dniu 04.01.2013 ruszyła nowa formuła rozgrywek na Maxa, zgodnie z którą do gry w piątki dołączyła grupa amatorska. 
Jak wyglądało pierwsze spotkanie, tej nowo stworzonej grupy? Zaczęło się od prezentacji trenerskiej, dotyczącej zasad rozgrywek. Ponadto przez cały czas tego spotkania trener udzielał wskazówek początkującym zawodnikom. Na zakończenie zawodnicy mogli wziąć udział w niezwykłym widowisku, jakim był pojedynek dwóch klubowych trenerów :)
Nie zabrakło wśród nowych graczy, zaangażowania, ducha walki i chęci do dalszego zdobywania punktów. Zapraszamy w kolejny piątek na rozgrywki na Maxa w grupie amatorskiej!  Dołączcie do obecnej grupy, twórzmy ją większą.
Zdjęcia z ostatniego spotkania dostępne w naszej galerii.


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013