Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking

NOWE CENY !!! 

         Godziny
poniedziałek piątek

Cena za 1 h gry,
w karnecie 10h

8:00 - 16:00
22:00 - 23:00

49,5 zł NOWA CENA 47,90 zł

16:00 - 22:00

63 zł    NOWA CENA 59,90 zł

weekend + święta


09:00 - 20:00

54 zł   NOWA CENA  49,90 zł
                        
                                   


    
Ciarkowska Ania - tel. 508 163 525
Jestem absolwentką Instytutu Kultury Fizycznej w Szczecinie.
Posiadam 1 stopień trenerski Europejskiej Federacji Squasha oraz certyfikat Polskiej Federacji Squasha uprawniający do prowadzenia zajęć z najmłodszymi i egzaminowania na I i II poziom mini-squasha.

Swoje umiejętności nabyłam u najlepszych zagranicznych jak i polskich trenerów i zawodników, m.in. Sardar Ali Khan (pakistański trener reprezentacji narodowych z całego świata), Ronny Vlassaks (belgijski i duński trener), 6-cio krotna mistrzyni polski – Dominika Witkowska (level II), Maciej Chądzyński (level II) oraz u zawodników z czołówki reprezentacji polski - Marcin Karwowski i Mateusz Kotra.

Trenowaniem innych zajmuję się od kilku lat, posiadam duże doświadczenie w pracy z dorosłymi, juniorami i dziećmi. Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe. Jestem również kierowniczką i prowadzącą akademię , przedszkole i sportowo-squashowe urodziny.

Od wielu lat jestem mocno związana ze sportem. Swoje umiejętności i zainteresowania sportowe rozwijam również w innych dziedzinach, dzięki czemu jestem również masażystą II stopnia, ratownikiem WOPR, trenerem II klasy pływania i sędzią. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii zarażam innych swoją pasją do sportu.
Szopa Marcin - tel. 507 074 938
Moim życiem jest sport. W wieku dziewięciu lat rozpocząłem naukę gry w tenisa ziemnego. W czasie swojej kariery sportowej zdobyłem wiele medali Mistrzostw Polski. Startowałem w turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Najważniejsza jest jednak zdobyta wiedza i doświadczenie, którymi dzielę się ze swoimi podopiecznymi.

Po zakończeniu kariery zawodniczej zacząłem interesować się trenerką i pracuje w tym zawodzie już 10 lat. Początkowo prowadziłem treningi wyłącznie z tenisa ziemnego, do czasu odkrycia pasji do squasha. Dlaczego squash? Dlatego, że tenis i squash jako dyscypliny posiadają wiele cech wspólnych. Na karierę zawodniczą było już za późno, więc poświęciłem się przede wszystkim trenowaniu.

Uczyłem się i doskonaliłem swoje umiejętności u takich zawodników i trenerów jak: Nadav Tannen (mistrz Izraela), Dominika Witkowska (wielokrotna mistrzyni Polski), Sardar Ali Khan (trener ponad 10 reprezentacji narodowych z całego świata). W swoim dorobku posiadam ukończone, następujące kursy: mini squasha (uprawnienia do prowadzenia zajęć z dziećmi), European Squash Federation Level 2 (europejski certyfikat trenera stopnia drugiego). Moim największym sukcesem jest stworzenie Akademii Squasha dla dzieci i młodzieży, w której wychowankowie zdobywają medale Mistrzostw Polski, wygrywają największe turnieje ogólnopolskie oraz międzynarodowe. Squash jest moją pasja , którą próbuje zaszczepić u każdego!

Jako trener oferuję:
- treningi indywidualne oraz grupowe dla dorosłych o każdym stopniu zaawansowania,
- treningi dla dzieci oraz młodzieży,
- treningi ogólnorozwojowe,
- doradztwo w sprawach doboru sprzętu i treningów.
Marcin Wójtowicz - tel. 608 524 389
Od zawsze jestem związany ze sportem i pozytywnie od niego uzależniony.

Jestem wicemistrzem Polski juniorów w piłce nożnej, zawodnikiem posiadającym mistrzowską klasę sportową i graczem najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce w tej dyscyplinie sportu. Po zakończeniu zawodowej kariery związanej z piłką nożną, od 2009 roku w squashu odnalazłem to co w sporcie najlepsze.

Pierwsze kroki w squashu stawiałem pod okiem czołowych polskich i zagranicznych graczy i trenerów. Od 2011 r. posiadam certyfikat Polskiej Federacji Squasha (PFS) w zakresie prowadzenia zajęć z najmłodszymi, jak również posiadam pozytywną rekomendację PFS do egzaminu European Squash Federation Level 1.

Jestem cierpliwym instruktorem pierwszego kontaktu z umiejętnością pokazania, że w squasha może grać autentycznie każdy. Nieustannie jestem aktywnym zawodnikiem uczestniczącym w różnych drużynowych i indywidualnych rozgrywkach naszego regionu.
Mierzicki Remi
Swoją przygodę ze squashem rozpocząłem w 2009 r., a od 2012 r. zrzeszony jestem w Polskiej Federacji Squasha (PFS). Dotychczas, trzykrotnie grałem w drużynowych rozgrywkach Polskiej Ligi Squasha.

Obecnie ściśle współpracuję z dwoma szczecińskimi klubmi (Squash Zone Club oraz SportFit Ekko), gdzie prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe oraz organizuję turnieje i ligi squasha. Jestem również współzałożycielem projektu Szczeciński Squash Amatorski (SSA), który ma na celu popularyzację squasha w Szczecinie oraz integrację środowiska zawodników i rozwijanie współpracy między klubami.

Wcześniej realizowałem projekty z zakresu marketingu sportowego (Tour de Pologne, Bike Maraton, Grand Prix MTB, Euro2008). Hobbystycznie gram w unihokeja. W wolnych chwilach komponuję esencjonalną muzykę elektroniczną.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013