Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking



Turniej Zone Open – „Koniec Wakacji na MAXA”! -PFS B+
2013-08-16
Już 28.08.2013r. zapraszamy  na otwarty turniej PFS kat B+ pod nazwą-
Zone Open „Koniec Wakacji na MAXA”!
Wyniki losowania:

Harmonogram
Drabinka turniejowa
turniej damski gr I
turniej damski gr II

Start- 28.08.2013:
godz. 19:00– turniej Open
godz. 20:00- turniej Damski
Zgłoszenia:
do 27.08.2013r. (wtorek) do godz. 20:00 w recepcji klubu, mailowo (recepcja@squashzoneclub.pl) lub telefonicznie: (91) 434 77 27, 600 958 622.
Losowanie:
27.08.2013r., godz.: 21:00
Opłaty:
Turniej Open: 60 zł + 10 zł dla PFS.
Turniej Damski: 40 zł + 10 zł dla PFS.
Panie zapisujące się do obu kategorii, uiszczają tylko opłatę za turniej Open.
Dla posiadaczy kart Multisport/ FitProfit, opłata niższa o 15 zł.
Dyrektor turnieju: Marta Malinowska
Sędzia główny: Marcin Szopa
Sędziowanie: pierwsze mecze sędziują zawodnicy wyznaczeni przez sędziego głównego, następne sędziują wygrywający pojedynek.
Inne informacje: organizator zapewnia poczęstunek.
Nagrody: sprzęt sportowy i odzież sportowa ufundowana przez platformę SquashandSport dla najlepszych zawodników oraz losowana wśród uczestników.

Lista osób zapisanych-Turniej Open (aktualizacja 27.08.2013):
( ) - aktualna pozycja na listach rankingowych PFS

1. Piotr Chomicki (34)
2. Remi Mierzicki (64)
3. Tomasz Matejski (67)
4. Robert Gogłuska (73)
5. Jacek Dziewanowski (77)
6. Tymoteusz Wysocki (92)
7. Marcin Smuniewski (108)
8. Artur Mozolewski (116)
9. Cezary Kusy (123)
10.  Piotr Lewandowski (134)
11. Jacek Suchowolak (143)
12. Krzysztof Romański (144)
13. Łukasz Myszel (145)
14. Krystian Karwatowicz (147)
15. Michał Konarzewski (197)
16. Adam Saganowski (198)
17. Radek Kanarek (260)
18. Jakub Roguski (279)
19. Michał Niedziółka (298)
20. Dariusz Przyłuski (313)
21. Marek Olobry (400)
22. Mikołaj Korsak (412)
23. Bartosz Birkenfeld (433)
24. Daniel Szostak (439)
25. Marcin Wójtowicz (448)
26. Adam Ansen (500)
27. Piotr Dowlasz (534)
28. Bartosz Swół (552)
29. Mateusz Osojca (615)
30. Mariusz Caronia (854)
31. Krzysztof Sas (1062)
32. Dariusz Bąba (1957)


Lista osób zapisanych-Turniej Damski (aktualizacja 27.08.2013):
1. Anna Drygalska (19)
2. Agnieszka Ufland (51)
3. Monika Starosta (52)
4. Magda Ufland (70)
5. Magdalena Kamińska (74)
6. Monika Pyszkowska (78)
7. Magda Orłowska (84)
8. Agnieszka Korsak (301)
9. Patrycja Myszel (302) 
Komentarze
(0)
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013