Squash Zone Club Szczecin

WIDEORELACJA Z WIPEN 9. MISTRZOSTW POLSKI ENERGETYKÓW W SQUASHU

Za nami WIPEN 9. Mistrzostwa Polski Energetyków w Squashu, które odbyły się 23 maja 2026 roku w Squash Zone Club w Szczecinie.

 

Tegoroczna edycja ponownie zgromadziła przedstawicieli branży energetycznej, łącząc sportową rywalizację, integrację i dobrą atmosferę na kortach. Uczestnicy zmierzyli się w turnieju głównym OPEN, a dodatkową atrakcją była rywalizacja w formule Interaktywnego Squasha.

 

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, partnerom, sponsorom oraz osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia.

 

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z tegorocznych mistrzostw.

Dostępność