Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking



SZCZECIN CUP 2013- Turniej Juniorski nr 3- 29.09.2013- rozegrany
2013-09-16

Szczegóły turnieju :

Kategoria:
Turniej Juniorski Kat. B+.
Data: 29.09.2013r. (niedziela).
Start: godz.11:30.
Zgłoszenia: do 28.09.2013 r. do godz. 15:00 w recepcji klubu, mailowo: recepcja@squashzoneclub.pl lub telefonicznie: 91 434 77 23, 600 958 622.
Losowanie: 29.09.2013r. godz. 11:15 w siedzibie klubu.
Tryb gry: Przy zgłoszeniu 8 i większej ilości zawodników mecze zostaną rozegrane według drabinki turniejowej. 
W przypadku mniejszej ilości zgłoszeń obowiązuje system każdy z każdym.
Uczestnicy: Zgłoszeni zawodnicy będą rozgrywali mecze w kategoriach wiekowych: U11, U13, U17, U15, U19. 
Osobno zostanie rozegrany Turniej Dziewcząt oraz Chłopców. 
Koszt: wpisowe 40 zł .Dla członków Akademii opłata wynosi 35 zł.
Prowadzący turniej: Marta Malinowska/ Marcin Szopa.
Inne: Organizator zapewnia poczęstunek w formie przekąsek oraz nagrody niespodzianki dla uczestników z każdej kategorii wiekowej.

Relacja z turnieju:

Jesteśmy już po już trzecim turnieju juniorskim z cyklu Szczecin Cup 2013. Zawodnicy rozgrywali mecze w kategoriach: BU11, BU13, BU17, GU17. Gra, jak zwykle zacięta, odbywała się głównie między zawodnikami klubowymi, chociaż nie zabrakło również gości z Gorzowa! :) Wydarzeniu jak zawsze towarzyszyło mnóstwo pozytywnej energii i humoru.

Fotorelację, uwieczniająca głównie ceremonię wręczenia nagród, jak zawsze znajdziecie w naszej klubowej galerii.

Już teraz zapraszamy na czwarty z cyklu turniej juniorski, który odbędzie się 13 października 2013 roku.

A oto wyniki wczorajszych rozgrywek:

BU11:
I – Dawid Klimowicz (Squash Zone Club)
II – Aleksander Masojć (Squash Zone Club)
III- Szymon Wójtowicz (Squash Zone Club)
IV – Tymon Wójtowicz (Squash Zone Club)

BU13:
I – Igor Śniady (Akademia Squash’a Gorzów)
II – Filip Jarota (Squash Zone Club)
III – Leon Dybioch (Squash Zone Club)
IV – Aleksander Masojć (Squash Zone Club)
V – Dawid Klimowicz (Squash Zone Club)
VI – Dorian Podolski (Squash Zone Club)
VII – Maciej Kasprzyk (Squash Zone Club)
VIII – Hubert Zmudziński (Squash Zone Club)

BU17
:
I – Igor Śniady (Akademia Squash’a Gorzów)
II – Kacper Kochanowski (Akademia Squash’a Gorzów)
III – Szymon Fabiańczyk (Squash Zone Club)
IV – Filip Jarota (Squash Zone Club)
V – Sebastian Piasecki (Squash Zone Club)

GU17:
I – Karolina Marchelewska (Squash Zone Club)
II – Hania Pilarski (Squash Zone Club)
III – Sonia Rak (Bene Sport)
IV – Patrycja Myszel (Squash Zone Club)
V – Ewa Kupczyk (Akademia Squash’a Gorzów)
VI – Weronika Kaszczyk (Akademia Squash’a Gorzów)
VII – Julia Pilarski (Squash Zone Club)
VIII – Oliwia Fabiańczyk (Squash Zone Club)
IX – Wiktoria Fabiańczyk (Squash Zone Club)
X – Zuzia Karwacka (Squash Zone Club)

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy powodzenia w kolejnym turnieju! :)

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013