fbpx

Nasi trenerzy i współpracownicy

Opanuj tajniki Squasha

Dzięki naszej wykwalifikowanej i zaangażowanej kadrze trenerskiej.

Marcin Szopa

Tel. 507 074 938

Moim życiem jest sport. W wieku dziewięciu lat rozpocząłem naukę gry w tenisa ziemnego. W czasie swojej kariery sportowej zdobyłem wiele medali Mistrzostw Polski. Startowałem w turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Najważniejsza jest jednak zdobyta wiedza i doświadczenie, którymi dzielę się ze swoimi podopiecznymi.
Jestem głównym trenerem Squash Zone Club. Jednocześnie jestem trenerem Kadry Polski Juniorów oraz Seniorów, współpracując z Polskim Związkiem Squasha.
Moim największym sukcesem jest stworzenie Akademii Squasha dla dzieci i młodzieży, w której wychowankowie zdobywają medale Mistrzostw Polski, wygrywają największe turnieje ogólnopolskie oraz międzynarodowe.

Jako trener oferuję:

  • treningi indywidualne oraz grupowe dla dorosłych o każdym stopniu zaawansowania,
  • treningi dla dzieci oraz młodzieży,
  • treningi ogólnorozwojowe,
  • doradztwo w sprawach doboru sprzętu i treningów,
  • serwis rakiet.

Squash jest moją pasją , którą próbuje zaszczepić u każdego!

Filip Jarota

Tel. 608 503 407

Swoją przygodę ze squashem zacząłem w wieku dziesięciu lat w klubie Squash Zone Club. Squasha pokochałem po pierwszej mojej wizycie na korcie i tak jest do dziś. Nie ma innego sportu, który sprawiałby mi tyle przyjemności i satysfakcji co squash. Dzięki ciężkiej i wieloletniej pracy pod opieką trenera Marcina Szopy, wraz z ogromnym wsparciem ze strony klubu, zostałem najmłodszym mistrzem Polski (18 lat) w historii naszej dyscypliny w 2019 roku. Przez następne dwa lata sukcesywnie broniłem tytuł mistrzowski, co sprawia, że obecnie jestem aktualnym, 3-krotnym mistrzem Polski. Poza naszym polskim „podwórkiem”, rywalizuję również na arenie światowej, gdzie obecnie plasuję się w pierwszej dwusetce rankingu PSA (Professional Squash Association), jako najwyżej notowany tam gracz z Polski. W karierze juniorskiej zdobyłem 4 indywidualne Mistrzostwa Polski (U15,U17,2xU19) oraz jedno drużynowe. W kategoriach U17 oraz U19 byłem zawodnikiem notowanym w pierwszej dziesiątce najlepszych juniorów w Europie. Aktualnie mieszkam w Bristolu, Wielkiej Brytanii, gdzie należę do jednej z największych akademii squashowych na świecie – Elite Squash, trenując z najlepszymi zawodnikami świata. Na dodatek jestem stypendystą uniwersytetu zachodniej Anglii (UWE Bristol). Gdy przebywam w Polsce, bardzo chętnie udzielam treningu i dzielę się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z każdym, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Mikołaj Korsak

Tel. 660 756 003

Squash jest moją pasją od 11 roku życia. Od tego momentu rozpocząłem swoją przygodę ze squashem. Do swoich najważniejszych osiągnięć w karierze juniorskiej mogę zaliczyć:

  • trzykrotne mistrzostwo Polski oraz V-ice mistrzostwo Polski
  • czterokrotnie brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Polski
  • wielokrotny zwycięzca ogólnopolskich turniejów juniorskich kategorii A
  • wielokrotne powołania do kadry Polski na zgrupowania kadry, Mistrzostwa Europy oraz na Mistrzostwa Świata
  • reprezentowanie kraju na turniejach międzynarodowych.

Obecnie jestem zawodnikiem kadry narodowej seniorów. Biorę czynny udział w turniejach PZSQ oraz w Bundeslidze. Na listach rankingowych znajduję się w czołówce kraju. Trenowaniem innych zajmuję się od kilku lat. Swoje doświadczenie zawodnicze chcę przełożyć na karierę trenerską. Uczenie gry w squasha sprawia mi przyjemność, a gdy moi podopieczni osiągają swoje wyznaczone cele, odczuwam podwójną satysfakcję. Posiadam certyfikat z ukończenia kursu na instruktora squasha. Obecnie jestem też studentem fizjoterapii. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzielę się ze swoimi podopiecznymi. Jako instruktor squasha oferuję zarówno treningi indywidualne, jak i grupowe. Prowadzę zajęcia dla osób o każdym stopniu zaawansowania.

Mateusz Osojca

Tel. 797 396 879

Uwielbiam aktywnie spędzać czas, dlatego sport od zawsze miał dla mnie bardzo ważne znaczenie. Od najmłodszych lat trenowałem lekkoatletykę, ale również silnie interesowały mnie sporty rakietowe. Na treningi squasha zacząłem uczęszczać już w 2012 roku, rozpoczynając tym samym swoją karierę juniorską, aby awansować następnie do kategorii seniorskiej. Od tamtej pory aktywnie uczestniczyłem w wielu turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Wielokrotnie brałem udział w Mistrzostwach Polski, lecz startowałem również w Mistrzostwach Europy i Świata. Przez ten czas zdobyłem wiele cennego doświadczenia, którym z chęcią dzielę się na korcie. Od kilku lat zajmuję się również udzielaniem treningów squasha, prowadząc zajęcia na każdym poziomie zaawansowania.

Marcin Wójtowicz

Tel. 608 524 389

Od zawsze jestem związany ze sportem i pozytywnie od niego uzależniony.

Jestem wicemistrzem Polski juniorów w piłce nożnej, zawodnikiem posiadającym mistrzowską klasę sportową i graczem najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce w tej dyscyplinie sportu. Po zakończeniu zawodowej kariery związanej z piłką nożną, od 2009 roku w squashu odnalazłem to co w sporcie najlepsze.

Pierwsze kroki w squashu stawiałem pod okiem czołowych polskich i zagranicznych graczy i trenerów. Od 2011 r. posiadam certyfikat Polskiej Federacji Squasha (PFS) w zakresie prowadzenia zajęć z najmłodszymi, jak również posiadam pozytywną rekomendację PFS do egzaminu European Squash Federation Level 1.

Jestem cierpliwym instruktorem pierwszego kontaktu z umiejętnością pokazania, że w squasha może grać autentycznie każdy. Nieustannie jestem aktywnym zawodnikiem uczestniczącym w różnych drużynowych i indywidualnych rozgrywkach naszego regionu.

Rozpocznij przygodę ze squashem

Nasi trenerzy pomogą Ci rozpocząć przygodę ze Squashem.