fbpx

MISTRZOSTWA POLSKI ENERGETYKÓW

Aktualności

Przejdź do aktualności MPE i bądź na bieżąco. Nie przegap zbliżającego się turnieju.

Zapisy

W tym miejscu możesz zgłosić swoją chęć uczestnictwa w wydarzeniu.

Nasi partnerzy

Poznaj partnerów wydarzenia MPE. To dzięki nim możemy organizować to wydarzenie.

Mistrzostwa Polski Energetyków

MPE to coroczny ogólnopolski turniej skierowany do branży energetycznej. Pierwsze mistrzostwa odbyły się w 2018 roku. W wydarzeniu wzięło udział 28 uczestników, którzy podczas niespełna 12 godzin udowodnili swoje możliwości na kortach Squash Zone Club w Szczecinie. W turnieju mogą brać udział zawodnicy w każdym wieku, kobiety i mężczyźni, dosłownie wszyscy, którzy chcą sprawdzić swoich sił. Dla wszystkich liczy się dobra zabawa, dlatego umiejętności oraz forma zawodników, pomimo ostrej rywalizacji podczas MPE schodzą na dalszy plan.

Wideorelacje z minionych edycji

Aktualności MPE

Tutaj znajdziesz najświeższe aktualności dotyczące rozgrywek Mistrzostwa Polski Energetyków

Piszą o nas

Mistrzostwa Polski Energetyków w squasha budzą wiele emocji, a informacje na ten temat można znaleźć w pismach branżowych.

Partnerzy MPE 2024

Poznaj partnerów poprzednich edycji

To dzięki nim stworzyliśmy wydarzenie, które dla wielu zostanie w pamięci na długie lata. Z całego serca bardzo Wam dziękujemy.

Chcesz zjednać sobie środowisko energetyków wspierając ich turniej? Zostań partnerem wydarzenia.

Zapisz się na nadchodzące wydarzenie

Rozpoczęliśmy zapisy na Mistrzostwa. Prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego.


    Czy będziesz uczestniczył w kolacji?

    Czy będziesz korzystał z noclegu?

    Na pamiątkę Mistrzostw zostanie przygotowany film i relacja zdjęciowa w związku z tym, każdy z uczestników biorąc udział w wydarzeniu, wyraża zgodę na publikację swojego wizerunku i podstawowych danych osobowych celem przedstawienia wyników i relacji z turnieju na stronach www oraz innych kanałach social media, prowadzonych przez organizatora.

    W związku z tym, że ideą turnieju jest budowanie relacji i wymiana kontaktów biznesowych, wyrażam zgodę na przekazanie Partnerom wydarzenia podstawowych danych podanych w formularzu zgłoszeniowym - imię nazwisko, nazwa firmy, nr telefonu i adres mailowy.