fbpx

DOŁĄCZ

DO NAS

Naucz się grać w Squasha

Pierwsza profesjonalna Akademia Squasha w Szczecinie działająca od 2011 roku.

Celem Akademii jest zapewnienie każdemu dziecku nauki podstaw gry w squasha, a co za tym idzie przyczynić się do rozwoju ich osobistej kariery. Osiągnięcie sukcesu to połączenie nie tylko ciężkiej pracy, ale również spełnianie potrzeb, w tym najważniejszej potrzeby dzieciństwa i okresu dorastania jaką jest radość.

Jeśli martwisz się, że sobie nie poradzisz to przyjdź i zobacz jak wiele pozytywnych emocji potrafi z tego sportu wyciągnąć nasz zespół na dokładnie zaplanowanych treningach.

Co robimy w Squash Zone Academy

Squash Zone Academy to nie tylko same treningi

Autorskie programy treningowe

Nasi podopieczni rozwijają się pod okiem profesjonalistów tworzących indywidualne ścieżki rozwoju.

Małe grupy treningowe

Dzięki odpowiednio dopasowanej ilości uczestników zajęć grupowych możliwe jest efektywne trenowanie z uwzględnieniem indywidualnego podejścia.

Organizujemy turnieje i inne wydarzenia squash

Uczestnicy Akademii mają możliwość uczestnictwa w wielu wydarzeniach, które organizowane są w ramach naszej aktywności Squash Zone Event.

Treningi indywidualne

Istnieje możliwość wykupienia treningów indywidualnych dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. W zależności od postawionych celów pomagamy osiągnąć odpowiedni stopień umiejętności zgodny z predyspozycjami uczestników szkolenia.

Organizujemy obozy tematyczne

W sezonach wakacyjnych oraz w ferie zimowe organizujemy obozy, kolonie i półkolonie dla dzieci i młodzieży. Stawiamy na sport i wszechstronną aktywność fizyczną z elementami dobrej zabawy.

Z naszej Akademii wywodzą się profesjonalni zawodnicy squasha. Wyszkoliliśmy między innymi Filipa Jarotę, dwukrotnego mistrza Polski.

Bezpłatny sprzęt do gry

Nie musisz posiadać swojego sprzętu. Uczęszczając do Squash Zone Academy dostarczymy Ci wszystkiego co jest potrzebne, by rozpocząć przygodę na korcie.

ZIMOWE PÓŁKOLONIE ZE SQUASHEM 2023

Zapewnimy aktywnie oraz bezpiecznie spędzony czas podczas ferii zimowych.
Jesteśmy profesjonalnym klubem squasha, w którym od 10 lat funkcjonuje Akademia dla dzieci i młodzieży. Podczas tegorocznych ferii zimowych oferujemy Waszym dzieciom naukę i doskonalenie umiejętności squash-owych oraz wiele innych atrakcji.
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7 – 15 lat do wspólnej zabawy.

Turnus:
I – 13-17.02.2023
II – 20- 24.02.2023

Informacje ogólne:

 • klub o powierzchni 600m2,
 • 4 certyfikowane korty do squash-a,
 • przestrzeń do odpoczynku oraz zabawy;
 • półkolonia zgłoszona do Kuratorium Oświaty,
 • wykwalifikowana kadra trenerska,
 • ubezpieczenie NWW.

Zaplanowane atrakcje:

 • squash 2-3 h dziennie;
 • turniej tenisa stołowego;
 • seans filmowy z przekąskami;
 • zabawa w Parku Trampolin*
 • gry i zabawy zręcznościowe;
 • gry planszowe;
 • wyjście do VR Planet.

Cena za turnus: 650 zł / opcjonalnie cena za 1 dzień 150 zł

PROMOCJE:
– udział rodzeństwa w półkolonii – 5% zniżki,
– udział w dwóch turnusach – 5% zniżki.

Cena dla dzieci należących do Squash Zone Academy: 550 zł / opcjonalnie cena za 1 dzień 120 zł

Forma zgłoszenia udziału i płatności
Zgłoszenia proszę dokonywać mailowo na adres: recepcja@squashzoneclub.pl lub telefonicznie 600 958 622. Zapisując dziecko na półkolonię należy wpłacić zaliczkę w wysokości 200 zł.

Płatność należy uiścić przelewem na numer konta: 74 1020 4795 0000 9702 0216 3475 lub gotówką w recepcji klubu.
W przypadku odwołania półkolonii z winy organizatora lub zgłoszenia się zbyt małej ilości osób, wszystkie koszty zostaną zwrócone.

*Jeśli dziecko było już w Parku Trampolin i posiada skarpetki proszę zabrać je ze sobą. W przypadku braku skarpetek do skakania, można zakupić takie w Parku Trampolin (cena skarpetek ze strony internetowej Parku wynosi 7 zł).

Urodziny i imprezy okolicznościowe

Organizujemy przyjęcia urodzinowe, w których poczęstunek stanowi wyłącznie przerwę we wciągającej grze i zabawie. Zapewniamy animacje, dekoracje i świetną zabawę.

Półkolonie i obozy w Squash Zone Academy

W sezonie letnim i zimowym dajemy możliwość dzieciom wyszalenia się na korcie oraz udziału w innych aktywnościach podczas organizowanych półkolonii i obozów. Podczas wyjazdów zapewniamy mnóstwo aktywności ruchowych oraz gier i zabaw tematycznych, a także wycieczki, ogniska, integracje i wiele innych. O nadchodzących wydarzeniach informujemy na naszych kanałach social media oraz w aktualnościach. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o zbliżających się wydarzeniach zadzwoń lub napisz do nas i bądź na bieżąco.

Interesuje Cię udział w Squash Zone Academy?

Skontaktuj się z nami. Opowiemy Ci o szczegółach i warunkach uczestnictwa.