fbpx

DOŁĄCZ

DO NAS

Naucz się grać w Squasha

Pierwsza profesjonalna Akademia Squasha w Szczecinie działająca od 2011 roku.

Celem Akademii jest zapewnienie każdemu dziecku nauki podstaw gry w squasha, a co za tym idzie przyczynić się do rozwoju ich osobistej kariery. Osiągnięcie sukcesu to połączenie nie tylko ciężkiej pracy, ale również spełnianie potrzeb, w tym najważniejszej potrzeby dzieciństwa i okresu dorastania jaką jest radość.

Jeśli martwisz się, że sobie nie poradzisz to przyjdź i zobacz jak wiele pozytywnych emocji potrafi z tego sportu wyciągnąć nasz zespół na dokładnie zaplanowanych treningach.

Co robimy w Squash Zone Academy

Squash Zone Academy to nie tylko same treningi

Autorskie programy treningowe

Nasi podopieczni rozwijają się pod okiem profesjonalistów tworzących indywidualne ścieżki rozwoju.

Małe grupy treningowe

Dzięki odpowiednio dopasowanej ilości uczestników zajęć grupowych możliwe jest efektywne trenowanie z uwzględnieniem indywidualnego podejścia.

Organizujemy turnieje i inne wydarzenia squash

Uczestnicy Akademii mają możliwość uczestnictwa w wielu wydarzeniach, które organizowane są w ramach naszej aktywności Squash Zone Event.

Treningi indywidualne

Istnieje możliwość wykupienia treningów indywidualnych dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. W zależności od postawionych celów pomagamy osiągnąć odpowiedni stopień umiejętności zgodny z predyspozycjami uczestników szkolenia.

Organizujemy obozy tematyczne

W sezonach wakacyjnych oraz w ferie zimowe organizujemy obozy, kolonie i półkolonie dla dzieci i młodzieży. Stawiamy na sport i wszechstronną aktywność fizyczną z elementami dobrej zabawy.

Z naszej Akademii wywodzą się profesjonalni zawodnicy squasha. Wyszkoliliśmy między innymi Filipa Jarotę, dwukrotnego mistrza Polski.

Bezpłatny sprzęt do gry

Nie musisz posiadać swojego sprzętu. Uczęszczając do Squash Zone Academy dostarczymy Ci wszystkiego co jest potrzebne, by rozpocząć przygodę na korcie.

Dołóż swoją cegiełkę do rozwoju Akademii i przekaż 1,5% podatku

W ubiegłych latach ze zebranych środków zakupiliśmy stroje, dofinansowaliśmy wyjazdy na turnieje oraz karnety dla juniorów, a także dokonaliśmy opłaty za licencję Drużynowych Mistrzostw Polski juniorów.

W roku 2024 (w zależności od zebranej kwoty) planujemy wesprzeć podobne inicjatywy.

Twoje wsparcie to mały krok dla Ciebie, ale ogromny skok dla naszych podopiecznych.

Pokażmy wspólną siłę!

Urodziny i imprezy okolicznościowe

Organizujemy przyjęcia urodzinowe, w których poczęstunek stanowi wyłącznie przerwę we wciągającej grze i zabawie. Zapewniamy animacje, dekoracje i świetną zabawę.

Półkolonie i obozy w Squash Zone Academy

W sezonie letnim i zimowym dajemy możliwość dzieciom wyszalenia się na korcie oraz udziału w innych aktywnościach podczas organizowanych półkolonii i obozów. Podczas wyjazdów zapewniamy mnóstwo aktywności ruchowych oraz gier i zabaw tematycznych, a także wycieczki, ogniska, integracje i wiele innych. O nadchodzących wydarzeniach informujemy na naszych kanałach social media oraz w aktualnościach. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o zbliżających się wydarzeniach zadzwoń lub napisz do nas i bądź na bieżąco.

Interesuje Cię udział w Squash Zone Academy?

Skontaktuj się z nami. Opowiemy Ci o szczegółach i warunkach uczestnictwa.