Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking

NOWE CENY !!! 

         Godziny
poniedziałek piątek

Cena za 1 h gry,
w karnecie 10h

8:00 - 16:00
22:00 - 23:00

49,5 zł NOWA CENA 47,90 zł

16:00 - 22:00

63 zł    NOWA CENA 59,90 zł

weekend + święta


09:00 - 20:00

54 zł   NOWA CENA  49,90 zł
                        
                                   


    
Karakal Szczecin Team Junior na Squash& Art Festival!
2013-06-24Dni od 20 do 22 czerwca 2013 roku, były kolejnymi decydującymi o sukcesie młodych szczecińskich squash-ystów. Piątka squash- owych gwiazd juniorskich, czyli Damian, Tymoteusz, Daniel, Mikołaj i Sonia wytrwale walczyli o medale Drużynowych Mistrzostw Polski w kategoriach juniorskich, które odbywały się w Krakowie. Po ciężkim boju szczecińska drużyna przegrała swój półfinał z warszawską drużyną SIMPLE Kahuna Team. Natomiast w boju o 3 miejsce pokonali krakowski Saxon No-let Team. Kraków okazał się jednak miejscem sprzyjającym sukcesom i tak Karakal Szczecin Team zajął III miejsce, tym samym zdobywając brązowy medal. Gratulujemy zawodnikom i trenerom- szczególnie Marcinowi Szopie, który był inicjatorem i opiekunem wyprawy! ;)

Squash&Art Festiwal to również turnieje w kategoriach Open i Damskiej Drużynowych Mistrzostw Polski dla 16 najlepszych drużyn męskich oraz turniej finałowy Damski. W wydarzeniu brało udział wielu zawodników z czołowych klubów squasha z całej Polski oraz  wiele gwiazd światowego squasha, m.in. Raneem El Weleily (nr 2 listy PSA), Cameron Pilley (rekordzista Guinnessa w szybkości uderzenia piłką), Lucie Fialova (brązowa Medalistka Mistrzostw Europy) oraz Laurens Jan Anjema (brązowy Medalista Mistrzostw Europy), które miały doprowadzić do zwycięstw swoje drużyny.

Nie zabrakło również wszystkich polskich osobistości!  Zacięte pojedynki rozgrywali również m.in. m.in.: Dominika Witkowska (VII-krotna Mistrzyni Polski), Wojtek Nowisz (III-krotny Mistrz Polski), Marcin Karwowski (Mistrz Polski 2011 oraz 2013), Michał Reid (Mistrz Polski 2012).

Na szklanym korcie przed Galerią Krakowską  w centrum miasta, w ciągu wszystkich dni festiwalu, podczas zaplanowanych meczy squasha, odbywały się również występy artystyczne oraz ceremonie wręczenia nagród najlepszym drużynom polskiego squasha.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013