Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parking
                       
                      Od 18.05.zapraszamy do klubu!!!
    
                                     
    
Zmiany w rozgrywkach
2012-05-04
Uwaga Ligowcy! Wprowadzamy kilka zmian w formule rozgrywek:

Ponieważ niedługo rozpocznie się EURO, a i wakacje za pasem (czyli sezon urlopowy) w tej edycji ligi skrócimy czas rozgrywek. Zakończenie ligi planujemy na 6 czerwca (ostatnie rozgrywki), a turniej kat C kończący II edycję, czyli MAXYMALNE SQUASHOWE GRANIE 2nd EDITION na 13 czerwca- proszsimy o opinie w tej kwestii, czy terminy odpowiadają. 
Przypominamy, iż aby wziąć udział w turnieju pod patronatem PFS-u należy wyrobić licencję zawodniczą (wyrobienie licencji jest bezpłatne), druki są dostępne w recepcji klubu.

Z powodu małej frekfencji w poniedziałki, zawieszamy rozgrywki poniedziałkowe, a co za tym idzie grupa II zostaje przeniesiona na środę. Reasumując, powracamy do starego systemu:

- start środa godz. 19:00
- kort 1 i 2 gr. I, kort 3 i 4 gr.II

Jednocześnie prosimy zawodników o potwierdzanie swojej obecności na rozgrywkach, najpóźniej do poniedziałku do godz. 22:00 poprzez wysłanie sms-a lub telefonicznie na numer recepcji 600 958 622; 91 434 77 23 lub mailowo na adres recepcja@squashzoneclub.pl lub adam.saganowski@squashzoneclub.pl. Osoby, które nie potwierdzą swojego udziału, moga zostać nierozstawione w danej kolejce.

Wcześniejsze potwierdzenie udziału pozwoli nam na efektywne wykorzystanie kortów :)

Do zobaczenia na kortach :)
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013