Znajdziesz nas również:
Świetna lokalizacja
rozpoznawalne miejsca
łatwy dojazd dla wszystkich
dla zmotoryzowanych - dostępny duży parkingWakacyjne „Babskie Granie”
2013-06-30
Wakacyjne „Babskie Granie”

1. Wakacyjne „Babskie Granie” startuje od 01.07.2013 roku i standardowo rozpoczyna się o godzinie 20:00 w każdy wakacyjny poniedziałek.
2. Wszystkie Panie chcące uczestniczyć w tej „ulepszonej” formie spotkań powinny potwierdzić swoje uczestnictwo do każdej wakacyjnej niedzieli do godz. 22:00.
3. Specjalnie dla Naszych Klubowych „Babek” rozgrywki zaczynają się od Squash&Fit Zone for Ladies.
4. Squash&Fit Zone for Ladies to nowa forma rozgrzewki, która oprócz ćwiczenia podstawowych zagrań squashowych, strechingu i innych aktywności pozwoli każdej z Pań zadbać o własne ciało i zmotywować się do pielęgnacji swoich kształtów.
5. Squash&Fit Zone for Ladies daje gwarancje wniknięcia w parametry organizmu każdej z Pań. Lejdiski biorące udział w Babskim Graniu będą miały możliwość:
- przeanalizowania składu masy własnego ciała,
- zaobserwowania zmian zachodzących w organizmie podczas trwania programu (istnieje cotygodniowa możliwość zbadania zmian zachodzących w organizmie w związku z podejmowaną aktywnością fizyczną),
-z dobycia optymalnej wiedzy na temat diety dla ludzi aktywnych.
6. Koordynacją nad Squash&Fit Zone for Ladies zajmuje się dietetyk mgr inż. Piotr Lewandowski, który będzie również sprawował indywidualną opiekę nad każdą z Pań w trakcie „Babskiego Grania”. 
7. Po wstępnej części rozgrywek, tj. Squash&Fit Zone for Ladies nastąpi standardowa „walka” o miano najlepszej squash-ystki czyli tradycyjne pojedynki miedzy Paniami.
8. W każdej chwili można dołączyć do programu . Wszystkie uczestniczki podczas pierwszego spotkania zostaną dokładne zbadane pod kątem  zawartości tkanki mięśniowej, wody i procentowej zawartości tkanki tłuszczowej oraz każdorazowo dostaną solidną porcję squasha.

Partnerzy i Sponsorzy Wakacyjnego "Babskiego Grania":
·         Multipower
·         Aquaceutic
·         Squash&Sport

Wszystkie Panie Zachęcamy do uczestnictwa w Wakacyjnym „Babskim Graniu”, czyli na squasha z odpowiednią dawką pielęgnacji!Lista zgłoszonych na "Babskie Granie" (08.07.13r.):

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013