fbpx

Squash Zone Club Szczecin

Filip Jarota koordynatorem Czempionatu!

Filip Jarota będzie koordynował przebieg 3N Solutions 7. Mistrzostw Polski Energetyków!

Oznacza to tylko jedno, nasz Czempionat wejdzie w tym roku na jeszcze wyższy poziom pod względem technicznym.

Uczestnicy Mistrzostw będą mieli okazję na bezpośrednią interakcję z Filipem, który jest najlepszym zawodnikiem w Polsce. Na pewno jego wskazówki przyczynią się do jeszcze lepszej gry podczas samego turnieju. 

Zachęcamy również do przeczytania kilka słów od samego Filipa:

„Moja fascynacja squashem zaczęła się w wieku dziesięciu lat, gdy pierwszy raz wkroczyłem na korty klubu Squash Zone Club. Od tamtej chwili ta gra stała się moją pasją, której oddanie trwa niezmiennie do dziś.

Dzięki niezliczonym godzinom ciężkiej pracy pod okiem trenera Marcina Szopy oraz wsparciu ze strony Klubu osiągnąłem wyjątkowy sukces w polskim squashu. W wieku zaledwie 18 lat zostałem najmłodszym mistrzem Polski w historii naszej dyscypliny, a przez kolejne cztery lata konsekwentnie broniłem tego tytułu, co sprawia, że obecnie mogę z dumą nosić miano pięciokrotnego mistrza kraju.

Moja kariera za granicą również była wyjątkowa. Podczas treningów na University of The West of England (UWE) w Wielkiej Brytanii miałem okazję współpracować z czołowymi trenerami oraz trenować z najlepszymi zawodnikami świata. Ta wymiana doświadczeń przyczyniła się do mojego awansu na 169. pozycję w światowym rankingu Professional Squash Association (PSA)”.

CIeszymy się Filip, że 11 maja będziesz z nami!